Typ nabídky

Minimální mzda

Rozpočtář staveb – TZB Praha (35-40.000 Kč)

referenční číslo: 23132 | aktuálnost: 02.12.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte SŠ/VŠ vzdělání stavebního nebo strojního zaměření na TZB a zkušenosti v rozpočtování? Jste pečlivá, samostatná a zodpovědná osoba?

Pak neváhejte zaslat svůj životopis!

Významná stavební společnosti hledá posilu do svého týmu na pozici:

ROZPOČTÁŘ STAVEB – TZB Praha (35-40.000 Kč)

Náplň práce

  • příprava nabídkových rozpočtů pro technické zabezpečení budov
  • práce s projektovou dokumentací
  • realizace tenderů na dodavatele
  • vyhodnocování cenových nabídek dodavatelů
  • kontrola průběhu staveb, vyhodnocování výsledků

Požadujeme

  • SŠ/VŠ stavebního nebo strojního směru se zaměřením na TZB
  • praxi v rozpočtování
  • znalost MS Office, AutoCad
  • řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
  • organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme

  • osobní ohodnocení
  • 25 dnů dovolené
  • 3 dny sick days
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenky
  • občerstvení na pracovišti
  • vzdělávací kurzy
  • podpora při získání a udržení autorizace
  • slevy na sportovní akce
  • pozice vhodná pro muže i ženy
  • možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • místo výkonu práce: Praha nebo Liberec

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura