Typ nabídky

Minimální mzda

Precizní CNC soustružník

referenční číslo: 23105 | aktuálnost: 15.05.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte novou pracovní příležitost v zázemí stabilní mezinárodní společnosti? Máte zkušenosti s obsluhou CNC soustruhu a orientujete se v technické dokumentaci? Nechybí Vám manuální zručnost? Pokud Vás láká práce na pozici CNC SOUSTRUŽNÍK v Brně, potom budeme rádi za Váš životopis!

Náplň práce

  • Obsluha CNC stroje
  • Volba technologického postupu
  • Nastavení stroje dle technické dokumentace, dle zkušeností i včetně programování
  • Upnutí a vyrovnání obrobku a nástrojů
  • Kontrola hotových dílů
  • Dohled nad výrobním procesem

Požadujeme

  • Praxi z výrobního prostředí
  • Zkušenosti s obsluhou CNC soustruhu/
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Manuální zručnost, technické myšlení
    Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Samostatnost v určení si postupu práce
  • Ochotu pracovat v třísměnném provozu

Nabízíme

  • Nástupní bonus 15.000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované závodní stravování/stravenky, Cafeterie
  • Čištění pracovního oděvu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost měsíčních bonusů
  • Odměny za jubilea a životní události
  • Další vzdělávání

Mzda: 30 000 - 39 998 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba