Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Technolog procesů

referenční číslo: 23101 | aktuálnost: 06.05.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš zkušenost v oblasti technologie a využíváš ke své práci angličtinu?

Skvěle! Zašli svůj životopis ještě dnes a získej skvělou pracovní příležitost!

Náplň práce

  • specifikace, tvorba a koordinace výroby nových přípravků
  • zajištění technické funkčnosti a způsobilosti
  • komunikace s dodavateli
  • nastavení a zlepšování výrobních procesů
  • tvorba layoutů a procesních diagramů

Požadujeme

  • SŠ technického zaměření
  • zkušenost v oblasti technologie/procesního inženýrství
  • anglický jazyk
  • MS Excel a PowerPoint

Nabízíme

  • smlouvu na dobu NEURČITOU
  • 5 týdnů dovolené
  • speciální bonusy odměn
  • stravenky
  • příspěvek na životní/penzijní pojištění
  • kurzy anglického jazyka
  • lokalita - Tachovsko

Mzda: 55 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika, Strojírenství