Typ nabídky

Minimální mzda

C++ tvůrce simulace

referenční číslo: 23051 | aktuálnost: 29.04.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Chceš vytvářet simulace pro armádu? Ukázat, že tvůj kód dokáže proměnit hru v realitu? Pojď s námi připravit obranné složky států na jakoukoliv situaci a vyvinout simulaci, která bude nejlepší na světě.

Náplň práce

Vyvíjíme vlastní engine v C++, na kterém běží naše simulace. V téhle simulaci se řeší výpočty, zahřátí entit, detekce zásahu, vyhodnocování. Na tom všem s námi budete dělat a zlepšovat náš engine, aby byl co nejvěrnější realitě. Na všech projektech děláme ve 14denních sprintech na jejichž konci si vždycky předvedeme malé demo toho, kdo co za tu dobu zvládl.

Požadujeme

Perfektně ovládáš C++ a matematika ani ve 3D ti nedělá problém. Víš, jak složitý je algoritmus, když potřebuješ najít nějaký prvek v poli a quaternion pro tebe není jen shluk různých písmen. Znáš datové struktury a ovládáš vícevláknové programování. Taky máš nějaké zkušenosti se sítěmi a jejich programováním a nebojíš se udělat si čas od času výlet zahraničí.

Nabízíme

Kromě obvyklé měsíční odměny máme ještě týden dovolené navíc na řádnou rekreaci. Volnou pracovní dobu a občerstvení, když tě přepadne hlad. Taky ti přidáme do výplaty příspěvek na stravování ať si můžeš dát co chceš. A hlavně budeš členem elitního týmu, který je hrdý na své simulace.

Mzda: 50 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj