Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant elektro junior

referenční číslo: 23053 | aktuálnost: 02.06.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vystudovanou SŠ/VŠ v elektrotechnickém oboru? Láká Vás prostředí automatizace nebo dopravní telematiky? Chcete svou kariéru směřovat do konstrukce?

Pak mi neváhejte zaslat své CV!

Společnost působící v oblasti průmyslové automatizace a dopravní telematiky hledá parťáka na pozici:

PROJEKTANT ELEKTRO junior (25.-30.000 Kč)

Náplň práce

  • Tvorba projektové a výkresové dokumentace
  • Provádění změn v dokumentaci dle přání zákazníka
  • Podílení se na kalkulacích a specifikacích zakázek
  • Spolupráce při realizaci projektů u zákazníků
  • Občasné služební cesty v rámci ČR i v zahraničí

Požadujeme

  • SŠ/VŠ elektrotechnického směru
  • Orientaci v elektro schématech
  • Znalost MaR a Eplan výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Uplatnění pro absolventy
  • Práci s nejnovějšími moderními technologiemi
  • Finanční podporu vzdělání
  • Možnost kariérního postupu
  • Termín nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Lokalita: Kolín

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika