Typ nabídky

Minimální mzda

Právní specialista - ústí (50-60.000 Kč hrubého)

referenční číslo: 22889 | aktuálnost: 05.02.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste samostatný člověk, který disponuje praxí z oblasti obchodního i smluvního práva? Domluvíte se anglicky? Chcete pracovat pro špičku ve svém oboru? Pak zašlete svůj životopis!

Zavedená výrobní společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici:

PRÁVNÍ SPECIALISTA - ÚSTÍ (50-60.000 Kč hrubého)

Náplň práce

  • tvorba a revize obchodních smluv
  • příprava právních stanovisek
  • tvorba interních dokumentů
  • práce s aktuální legislativou (smluvní, obchodní, finanční, korporátní a další právo)
  • kooperace s managementem společnosti

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oboru právo
  • znalost anglického jazyka - nutností
  • znalost MS Office
  • orientaci v obchodním a smluvním právu
  • člověka s výbornými komunikačními schopnostmi

Nabízíme

  • práci u stabilní společnosti s historii
  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • zvýhodněné stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost profesního růstu
  • pozice vhodná pro muže i ženy
  • místo výkonu práce: Ústí nad Labem

Region: Ústecký kraj

Obor: Justice, právo, legislativa