Typ nabídky

Minimální mzda

Finanční ředitel

referenční číslo: 22913 | aktuálnost: 01.05.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte dlouholeté zkušenosti s finančním řízením výrobní společnosti a za čísly vidíte i souvislosti? Ovládáte manažerské dovednosti?

Pošlete Vaše CV ještě dnes!!

Významná společnost hledá zkušeného člověka na pozici:

FINANČNÍ ŘEDITEL

Náplň práce

  • odpovědnost za plynulý chod finančních toků
  • zodpovědnost za zpracování účetních závěrek v souladu s IFRS standardy
  • controlling
  • vedení a motivace týmu
  • zodpovědnost za hodnocení provozního výsledku hospodaření
  • pravidelné vyhodnocování finančních ukazatelů
  • analýza finančních výkazů, analýza investic
  • pravidelný reporting na představenstvu

Požadujeme

  • ideálně VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxi s řízením financí a controllingu ve výrobní společnosti alespoň 8 let
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • znalost aktuální účetní i daňové legislativy
  • zodpovědného a samostatného člověka

Nabízíme

  • rozmanitou práci v mezinárodním prostředí
  • 25 dní dovolené
  • notebook, telefon, možnost cestovat
  • služební automobil pro soukromé účely
  • školení
  • flexibilní pracovní dobu
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Ekonomika