Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr termodynamiky - absolvent

referenční číslo: 22883 | aktuálnost: 09.06.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Jsi absolventem/kou technické školy, mezi předměty jsi měl/a termodynamiku a chceš v tomhle jedinečném oboru získat praxi a tím se zařadit mezi odborníky, kterých je nedostatek?

Tak reaguj zaslaným životopisem!

Náplň práce

  • zpracování úloh proudění tekutin a přenosu tepla
  • výpočty termodynamiky
  • testování produktů v testovacím oddělení a zpracování výsledků
  • spolupráce s kolegy v rámci vývojového oddělení
  • 3D simulace

Požadujeme

  • vysokoškolské nebo středoškolské technické vzdělání
  • praxi ve výpočtu termodynamiky, 3D simulace (postačí v rámci předmětu ve škole)
  • anglický jazyk na mírně až středně pokročilé úrovni

Nabízíme

  • 13. mzdu a bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • jazykové kurzy, odborné a vzdělávací školení
  • závodní stravování
  • lokalita - Plzeň

Mzda: 32 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Plzeňský kraj

Obor: Věda a výzkum, Technika, elektrotechnika, Strojírenství