Typ nabídky

Minimální mzda

Backup specialist ( až 70.000 Kč)

referenční číslo: 16724 | aktuálnost: 26.07.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti se zálohovacími systémy? Komunikace v anglickém jazyce Vám nečiní problém? Chcete se podílet na infrastrukturních zahraničních projektech?

Pokud jsi to ty, tak hledáme právě tebe.

BACKUP SPECIALIST ( až 70.000 Kč)

Náplň práce

  • Zodpovědnost za centrální správu a údržbu zálohovacích systémů a úložišť dodavatelů NetApp, HPE a Symantec.
  • Konfiguraci, monitoring a řešení problémů v rámci 3rd level IT support.
  • Implementace nových řešení v rámci projektů.
  • Administrace platformy Windows.

Požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání, vysokoškolské výhodou.
  • Komunikativní znalost anglického jazyka.
  • Zkušenost se správou produktů: NetApp storage, Data Protector, Backup Exec.
  • Zkušenost s adminsitrací platformy Windows (2008/2012).
  • Všeobecná znalost Active Directory a doménového prostředí.

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené.
  • Možnost profesního vzdělávání.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Mobilní telefon.
  • Notebook.
  • Multisport karty.
  • Parkovací místo.
  • Pracoviště v centru Brna

Mzda: 65 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby