Typ nabídky

Minimální mzda

Personal assistant - praha (A8032)

referenční číslo: 5e130cbe00ff56583270611b | aktuálnost: 07.11.2023

AURES Holdings a.s.

Máš nepřekonatelné organizační dovednosti, jsi komunikativní, administrativa ti jde od ruky a to všechno zvládáš s úsměvem? Tak se staň pravou rukou managera a získej nejen zajímavou pozici, ale také možnost kariérně vyrůst v mezinárodní společnosti a k tomu jedničce na trhu.

Náplň práce

* Výkonná, organizační a administrativní podpora top managementu

* Správa business reportů v Excelu

* Organizace interních a externích schůzek, telefonátů a konferencí

* Zajištění oběhu interních dokumentů a hladkého chodu řešení denní agendy

* Organizace služebních cest

* Osobních asistence a podpora

Požadujeme

* Zkušenost na obdobné pozici výhodou

* Velmi dobrou znalost MS Office, zejména Excelu (funkce, kontigenční tabulky...)

* Příjemné a profesionální vystupování

* Samostatnost, pozitivní přístup a chuť aktivně řešit aktuální požadavky

* Komunikativní angličtinu

* ŘP sk. B podmínkou

Nabízíme

* Samostatnou práci s možností seberealizace

* Pracovní stabilitu a zázemí úspěšné mezinárodní firmy

* Motivující finanční ohodnocení

* Firemní benefity – mobilní telefon, slevy na sport, kulturu, dovolenou, teambuildingové akce, zvýhodněné firemní tarify na telefon pro soukromé účely, nákup firemních produktů se slevou (auto, pojištění, financování vozu a další)

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Dopraváků 874 / 15, Praha 8, 184 00

Region: Praha

Obor: Administrativa, Automobilový průmysl, Služby, osobní služby, au-pair, Ostatní

Profese: asistent/asistentka, asistent/ka ředitele, výkonný/-á asistent/-ka

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Firemní školka, Mobilní telefon, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení

Vhodné pro: Absolventy