Typ nabídky

Minimální mzda

Finanční ředitel – automotive

referenční číslo: 22851 | aktuálnost: 16.03.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte bohaté zkušenosti s vedením účetního a controllingového oddělení v oblasti Automotive? Denně využíváte anglický jazyk a bez problémů zvládáte i komplikovaná jednání? Vítáte vysokou míru odpovědnosti a tím pádem i velice zajímavé finanční ohodnocení? Chcete být součástí moderní mezinárodní společnosti a mít přehled o veškerých finančních záležitostech?
Zašlete nám Váš životopis!
Mezinárodní výrobní společnost, působící v oblasti Automotive v Královéhradeckém kraji, hledá do svých řad kandidáta na pozici FINANČNÍ ŘEDITEL – AUTOMOTIVE.

Náplň práce

  • Vedení controllingu a účetního oddělení
  • Zastupování společnosti ve finančních záležitostech
  • Sledování cash flow společnosti
  • Blízká komunikace se zahraničními závody
  • Reporting řediteli závodu a mateřské společnosti

Požadujeme

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání ekonomického zaměření
  • Zkušenosti s vedením finančního oddělení v Automotive společnosti
  • Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni – denní komunikace
  • Bohaté zkušenosti s oblastí controllingu
  • Silnou komunikativní osobnost s vůdčími schopnostmi

Nabízíme

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Automobil i k soukromému užívání
  • Manažerské bonusy
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Možnost být součástí managementu silné mezinárodní společnosti
  • Místo výkonu práce je v Královéhradeckém kraji

Mzda: 80 000 - 95 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Ekonomika