Typ nabídky

Minimální mzda

Obalový specialista/logistik

referenční číslo: 22829 | aktuálnost: 03.07.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Chcete být součástí nadnárodní společnosti, která působí v rozvíjejících se oborech na trhu? Tato společnost s jedinečnou výrobou hledá kreativního, samostatného a komunikativního kolegu s technickým myšlením na pozici:

OBALOVÝ SPECIALISTA/LOGISTIK

Náplň práce

  • návrhy, technické řešení a design obalů pro výrobky
  • zajištění plynulého logistického procesu, úspory nákladů, manipulace a to vše s ohledem na životní prostředí
  • spolupráce napříč firmou na konečném řešení obalu
  • komunikace se zákazníky a dodavateli
  • návrhy řešení vratných obalů a recyklace

Požadujeme

  • vzdělání v technickém oboru (SŠ, VŠ)
  • znalosti dodavatelského řetězce nebo oborů v oblasti balení
  • praxi v oboru logistiky, pokynů pro balení výhodou
  • orientaci v oboru designu balení
  • komunikativní angličtinu - nutná pro komunikaci s klienty a dodavateli

Nabízíme

  • samostatnou práci na HPP
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • firemní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • příspěvky na dětské tábory, poukázky
  • zvýhodněná volání
  • místo výkonu práce: Vsetínsko

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Doprava, logistika, Strojírenství