Typ nabídky

Minimální mzda

Energetik/technik

referenční číslo: 22796 | aktuálnost: 13.05.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Umíte zajistit provoz a dodávku tepla ve svém podniku? Chcete pracovat pro špičku ve svém oboru? Tento zaměstnavatel nabízí dobré finanční ohodnocení a spoustu benefitů, které Vám velmi zpříjemní život!

Významný evropský výrobce obalových materiálů hledá:

ENERGETIK/TECHNIK

Náplň práce

  • odpovědnost za provoz a dodávku tepla ve společnosti
  • regulování provozu předávacích stanic tepla, nízkotlakých plynových kotelen
  • řízení provozu a obsluhy zařízení kompresorových stanic a rozvodů stlačeného vzduchu
  • vedení týmu cca 20 zámečníků energetiky

Požadujeme

  • SŠ technického směru (strojní)
  • zkušenosti s obsluhou, údržbou, opravou plynových zařízení, parních a plynových kotlů, tlakových nádob
  • znalosti předpisů a norem v oblasti výroby a dodávky tepla, stlačeného vzduchu, tlakových a plynových zařízení a energetických rozvodů
  • praxi s vedením lidí vítána
  • orientaci v programu SAP
  • angličtinu spíše jako výhodu

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • pravidelné bonusy
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dopravu
  • závodní stravování
  • odměnu za odpracovanou dobu
  • samozřejmostí notebook, mobilní telefon
  • místo výkonu práce: Bruntálsko

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Strojírenství