Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí odd. účtování a.s.

referenční číslo: 5de7b588f54fcb6a5228dfb2 | aktuálnost: 08.01.2020

Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s.

Firma s dlouholetou tradicí hledá kolegu/kolegyni na pozici vedoucí odd. účtování a.s.

Náplň práce

Odpovědnost a dohled nad vedením účetnictví společnosti v souladu s obecně závaznými právními předpisy a vnitřními pokyny společnosti. Organizace a koordinace činností zabezpečovaných oddělením účtování a.s., pravidelné měsíční kontroly správnosti účtování, sestavení účetní závěrky a konsolidované úč. závěrky, zpracování dańových přiznání, příprava podkladů a aktivní spolupráce při provádění auditu. Příprava účetních metodik a metodická pomoc v oblasti spravované agendy.

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru, MS Office na pokročilé úrovni, znalost finanční, účetní a daňové problematiky a související legislativy. Analytické a organizační schopnosti, zodpovědnost, pečlivost, aktivní osobní přístup. Víceletá praxe na obdobné pozici výhodou.

Nabízíme

smlouvu na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené + 3 dny indispozičního volna a další benefity po zkušební době. Nástup možný ihned.

Místo pracoviště: Řásnovka 770, Praha, 11000

Region: Praha

Obor: Ekonomika

Profese: hlavní účetní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Minimální požadované vzdělání: Maturita