Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrokonstruktér – junior

referenční číslo: 22722 | aktuálnost: 16.06.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Chcete se podílet na vývoji a testování nových systémů a láká Vás práce v letectví? Jste čerstvý absolvent SŠ/VŠ elektrotechnického směru a chcete využít své znalosti v praxi?

Přidejte se do týmu společnosti s téměř stoletou tradicí.

ELEKTROKONSTRUKTÉR – JUNIOR (28-35.000 Kč)

Náplň práce

  • konstrukce elektronických systémů
  • tvorba výkresové dokumentace a elektro schémat
  • testování funkčnosti elektrotechnických systémů a zařízení
  • zodpovědnost za technickou kvalitu a dokumentaci

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • praxi na obdobné pozici i v rámci brigád/stáží - výhodou
  • AJ na pokročilé úrovni (práce s technickou dokumentací)
  • vyhlášku 50/1978 Sb. min.§5
  • orientaci v oblasti HW
  • zájem o letectví a elektrotechniku

Nabízíme

  • týden dovolené navíc
  • dotované stravování v areálu společnosti
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zajímavou, nestereotypní práci
  • zaškolení na pozici samozřejmostí
  • práci v týmu odborníků ve svém oboru
  • místo výkonu práce: dojezdová vzdálenost z Prahy cca 20 minut

Mzda: 28 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika