Typ nabídky

Minimální mzda

Quality engineer - plzeňsko

referenční číslo: 22680 | aktuálnost: 25.05.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte praxi v oblasti kvality ve výrobní společnosti? Orientujete se v nástrojích kvality jako je 8D, 5Why, Ishikawa a další? Máte navíc komunikativní angličtinu?

Výborně, pak hledáme právě Vás!

Úspěšná zahraniční společnost na Plzeňsku nyní hledá aktivní článek týmu do oblasti kvality! Neváhejte, pošlete mi svůj životopis a účastněte se výběrového řízení na pozici:

QUALITY ENGINEER - PLZEŇSKO

Náplň práce

  • Udržování systému kvality, dohled
  • Hodnocení interních a dodavatelských požadavků
  • Analýza produktů
  • Iniciace nápravných opatření - 8D
  • Hodnocení vzorků
  • Provádění produktových a procesních auditů
  • Pořádání pravidelných meetingů na základě reklamací zákazníků a interního odpadu
  • Pravidelný reporting o oblasti kvality
  • Podpora probíhajících projektů a spouštění nových

Požadujeme

  • Vzdělání technického směru
  • Praxe v oblasti analýzy produktů
  • Znalost normy ISO 9001 certifikace systémů řízení
  • Znalost quality nástrojů (8D, 5xWhy, Ishikawa atd.)
  • Znalost nástrojů pro zlepšení (Lean, PDCA atd.)
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Komunikační a vyjednávací dovednosti

Nabízíme

  • Práci ve stabilní zahraniční společnosti
  • Férové finanční ohodnocení
  • Pružnou pracovní dobu
  • Dotované stravování
  • Týden dovolené nad rámec zákona
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost jazykových kurzů
  • Přátelské prostředí na pracovišti

Místo výkonu práce: okolí Plzně

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti