Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr výroby (Česká Třebová)

referenční číslo: 5dcbeea0f54fcb399f3fd97b | aktuálnost: 08.07.2022

Randstad HR Solutions s.r.o.

Máte zkušenosti s vedením týmu podřízených zaměstnanců? Pracoval jste ve výrobní společnosti a hledáte novou příležitost? Pak ji pro vás mám! Náš klient, česká stabilní společnost, právě rozšiřuje tým a hledá šikovného kandidáta na uvedenou pozici.

Náplň práce

  • řízení a organizace práce přiděleného týmu pracovníků
  • dohled nad dodržováním BOZP a plněním úkolů v termínech i požadované kvalitě
  • zodpovědnost za dodržování technologických postupů a norem
  • evidence docházky, zpracování podkladů pro mzdy
  • podpora týmu při výrobních operacích (zástup operátorů, výpomoc)

Nabízíme

  • mzda až 45 000,- CZK
  • možnost využít firemní ubytování
  • 13. plat
  • 26 dní dovolené
  • stravenky
  • příspěvek na životní pojištění/ penzijní připojištění
  • Benefit kartu: 6 000,- CZK / ročně - možnost využít na sportovní/ společenské aktivity, lékárně, knihkupectví aj.
  • školkovné 500,- CZK/ měsíc
  • systém firemního vzdělávání/ jazykové kurzy

Požadujeme

  • vzdělání technického směru
  • zkušenost na obdobné pozici z výrobní společnosti (oblast strojírenství velkou výhodou)
  • schopnost vést/ organizovat/ motivovat tým pracovníků
  • ŘP sk. B
  • samostatnost, flexibilitu

Máte doplňující dotazy?

Neváhejte mne kontaktovat na telefonu +420 778 463 515 nebo emailu patrik.gresicek@randstad.cz a já vaše dotazy zodpovím

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Česká Třebová,

Region: Pardubický kraj

Obor: Výroba, průmysl

Profese: mistr výroby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Dovolená více než 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, 13. plat