Typ nabídky

Minimální mzda

Interní inženýr kvality

referenční číslo: 22632 | aktuálnost: 25.05.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s kvalitou a hledáte nové pracovní uplatnění ve výrobní společnosti?

Pak reagujte zasláním životopisu!

Náplň práce

  • Hodnocení a řešení dodavatelských reklamací
  • Podpora při změnách v procesu projektu
  • Provádění auditů
  • Kontrola nastavených nových nápravných opatření
  • Komunikace a sepisování nároků na kvalitu od zákazníka
  • Reportování

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Znalost nástrojů kvality a jejich využití v praxi
  • Středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti jako Inženýr/Technik kvality

Nabízíme

  • Smlouvu na dobu NEURČITOU
  • Příspěvek na dopravu
  • Jazykové kurzy a odborná školení
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 25 dní dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Místo výkonu práce: Tachovsko (cca 15-20 minut automobilem od Plzně)

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti