Typ nabídky

Minimální mzda

Produkční

referenční číslo: 5dbff77c00ff565bd75d4a94 | aktuálnost: 20.12.2019

Janáčkova filharmonie Ostrava, příspěvková organizace

Janáčkova filharmonie Ostrava, příspěvková organizace,
vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

Produkční

Požadujeme:

  •          praxi s produkcí nebo koordinací projektů či kulturních akcí, praxe v provozu výhodou
  •          samostatnost a komunikativnost, zodpovědný přístup, časovou flexibilitu, smysl pro pořádek
  •          VŠ vzdělání (manažerské nebo umělecké zaměření výhodou)
  •          výbornou znalost anglického jazyka B2/C1, znalost německého jazyka výhodou
  •          znalost práce na PC (MS Office, GoogleCal)
  •          řidičský průkaz skupiny B
  •          znalost jevištní technologie výhodou
  •          odolnost před stresem

Všeobecný ekonomický přehled, znalost historického vývoje a aktuálního dění v oblasti hudby výhodou.

Náplň práce:

  •          organizační zajištění orchestrálních a komorních koncertů, koordinace mimořádných projektů
  •          smluvní zajištění akcí Janáčkovy filharmonie v rámci ČR i v zahraničí
  •          komunikace se zahraničními agenty a hostujícími umělci
  •          doprovázení orchestru na domácích i zahraničních zájezdech

Pozice je vhodná zejména pro kandidáty s praxí v oblasti kultury, v produkci a projektovém řízení.

Nabízíme:

  •          11. platovou třídu (tabulka č. 1 podle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb.), práci na plný úvazek
  •          možnost osobního ohodnocení
  •          zaměstnanecké benefity
  •          flexibilní pracovní dobu
  •          služební mobilní telefon a notebook
  •          podpora dalšího vzdělávání v oboru

K zařazení do výběrového řízení zašlete svůj motivační dopis spolu se strukturovaným životopisem a portrétní fotografií do 21. 11. 2019 na emailovou adresu: szabova@jfo.cz

Následně budou vybraní uchazeči pozváni na pohovor

Nástup je možný od 1. 12. 2019 nebo dle individuální dohody.

Pro případné dotazy volejte 597489488 nebo 774115346.

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Německý

Místo pracoviště: 28. října 2556, Ostrava, 70200

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Tvůrčí práce, kultura, umění

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení