Typ nabídky

Minimální mzda

Programátor elektronických obvodů v c/c++

referenční číslo: 22618 | aktuálnost: 19.06.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste nadšenec pro elektroniku a programování embedded systémů? Chcete se dále vzdělávat a profesně růst? Rádi byste uplatnili své kreativní nápady a proaktivní přístup ve svém zaměstnání? Tady to vše ocení!

Ryze česká výrobní a vývojová společnost hledá do svého rozvíjejícího se oddělení kolegu na pozici:

PROGRAMÁTOR ELEKTRONICKÝCH OBVODŮ V C/C++

Náplň práce

  • Programování elektronických obvodů a zajišťování jejich bezchybné funkčnosti a spolehlivosti
  • Spolupracování při jejich vývoji
  • Přicházení s kreativními nápady
  • Navrhování strategie testování prototypů
  • Spolupráce s kolegy napříč odděleními

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru případně středoškolské vzdělání s odbornou praxí
  • Praxe s programováním elektronických obvodů
  • Dobrá znalost programovacího jazyka C/C++
  • Zkušenosti s programováním procesorů s jádrem ARM

Nabízíme

  • Perspektivu
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování a další bonusy
  • Školení a semináře
  • Příjemný a přátelský kolektiv
  • Možnost vyvíjet se spolu s oddělením
  • Místo výkonu práce: Havířov

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj