Typ nabídky

Minimální mzda

Právník / ekonom - Sekce nepřímých daní Odvolacího finančního ředitelství

referenční číslo: 5dbafd9df54fcb69191a574b | aktuálnost: 03.05.2021

Finanční úřad - Odvolací finanční ředitelství

Ředitel Odvolacího finančního ředitelství jako služební orgán,vyhlašuje výběrové řízení na služební místa - odborný rada Sekce nepřímých daní v oboru služby „Daně, poplatky a jiná obdobná peněžitá plnění“.

Náplň práce

Vedení řízení a vydávání rozhodnutí o opravných a dozorčích prostředcích na DPH

v celostátní působnosti. Vedení řízení o žádostech a jiných podáních daňových subjektů na DPH. Připomínkování návrhů změn zákona o DPH a dalších souvisejících právních předpisů

 a metodických materiálů. Možnost zapojení do pracovních skupin zaměřených na určité oblasti DPH a daňového řízení

Požadujeme

- VŠ vzdělání
- schopnost kvalitního písemného projevu v češtině (PC – Word)
- schopnost samostatné práce

Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do  10. 11. 2019 a do 14. 11. 2019 včetně. Formulář žádosti spolu s dalšími informacemi o vypsanémvýběrovém řízení naleznete na přiloženém odkazu.

Nabízíme

  • Možnost podílet se a řešit právně a daňově zajímavé kauzy s celostátní působností

  • Možnost průběžného vzdělávání, zahraničních stáží

  • Možnost čerpat placené studijní volno

  • Pružná pracovní doba

  • Příjemné pracovní prostředí

  • Stabilitu státní organizace

  • 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna,

  • stravenky, FKSP, multisport, cafeterie

  • Atraktivní balíček odměňování (12. platová třída = 23 630,- Kč v 1. platovém stupni, možnost přiznání osobního příplatku až do výše 17 765,- Kč, zvláštní příplatek 1 800,- Kč, průběžné odměny).

  • 5 týdnů dovolené, indispoziční volno, stravenky

Mzda: 25 430 Kč

Místo pracoviště: Masarykova 427/31, Brno, 61200

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Ekonomika, Justice, právo, legislativa, Státní, veřejná správa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost studijního volna, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday