Typ nabídky

Minimální mzda

IT podpora hledá juniora

referenční číslo: 22485 | aktuálnost: 24.01.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme nadějného juniora do našeho podpůrného týmu. Poskytujeme podporu uživatelům IT techniky naší společnosti a díky nám jim IT problémy berou minimum jejich pracovního času.

Náplň práce

Budeš aktivně komunikovat s vendory a service desky v jednotlivých zemích. Pracovat s Active Directory, vytvářet a mazat účty a přidávat práva. Monitorovat servery a sítě, jestli fungují naplno. Komunikace s vyššími levely a práce s DNS konzolí a Windows.

Požadujeme

Čekáme, že máš základní IT znalosti, o IT se zajímáš a máš chuť se rychle učit nové věci. Dobré komunikační schopnosti nejen v češtině, ale i v angličtině. Aktivní přístup a vstřícnost k zákazníkovi. Časovou flexibilitu a odolnost vůči stresu.

Nabízíme

Dostaneš k dispozici 5 týdnů dovolené na odpočinek. Mobilní telefon dle tvého výběru k užívání, a ještě i notebook. Můžeš se u nás účastnit různých kurzů k rozšíření svých znalostí a taky můžeš využit i naše interní jazykové kurzy. Každé pondělí máme společné snídaně. Budeš v přátelském prostředí perspektivní a stabilní společnosti s možností kariérního růstu.

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby