Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodník v jihlavě

referenční číslo: 22436 | aktuálnost: 03.12.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Pracuj v Blue Ocean Management, kde se naučíš být excelentním obchodníkem. Investuj svůj čas a energii do společnosti, která si toho váží a vrátí ti to v podobě slušných peněz a přátel v týmu.

Náplň práce

  • Setkáváme se vždy ráno v naši kanceláři v 8 hodin.
  • Ráno začínáme poradou, školením nebo meetingem popřípadě si dáme společnou snídani.
  • Kolem deváté hodiny si domlouváme schůzky s klienty a po obědě odjíždíme za našimi zákazníky na schůzky.
  • Schůzky máme do sedmnácté až osmnácté hodiny.
  • Každý den je trochu jiný a práce u nás není nikdy stejná.

Požadujeme

  • Pokud máš komunikativní a pozitivní osobnost, pomůže ti to ve výběrku i v kariéře.
  • Je třeba abys byl schopný udržet krok s naším vzdělávacím systémem a na začátku toho na tebe bude hodně. Takže učenlivost a výdrž.
  • Musíš být pracovitý a schopný se do práce zakousnout a vydržet i v případě, že ti to zprvu nepůjde. My to s tebou nevzdáme, ale očekáváme to samé i od tebe.
  • Měl bys mít své sny a plány, představu o tom, čeho chceš v životě dosáhnout.

Nabízíme

  • Perfektní vzdělávací systém budující tvé dovednosti, pracovní etiku a zdravé sebevědomí.
  • Zkušené a sympatické manažery, kteří ti pomohou stát se mistrem ve své práci.
  • Spravedlivý kariérní systém, který ti umožní růst hned jak na to máš.
  • Super partu kamarádů-kolegů, kteří tě podrží a časem se stanou bez nadsázky tvou druhou rodinou.
  • Nástupní fix 31.500 Kč + bonusy až 70.000 Kč

Kdo tě bude vést
Ondřej Taláb
Managing partner
„Člověk má moc měnit prostředí ke svému obrazu.“
Ondřej je chytrý a efektivní manažer, který v naší firmě řeší navazování obchodních vztahů s klienty a řídí investiční projekty.
Jeho velkým cílem, na kterém již nyní pracuje, je posunout firmu do digitálního věku a vytvořit tak prostředí pro obchodníky 21. století.
Když zrovna nepracuje, rád sáhne po jedné ze svých oblíbených knih a uteče s ní do klidu.
Tomáš Šmíd
Manager pobočky Brno
„Není čas ztrácet čas!“
Tomáš se do práce u firmy vrhl po hlavě a díky svému tahu na branku kariérně rychle vyrostl. Firmu již několik let chápe jako svou rodinu a svůj tým jako opravdové přátele. Práce u firmy ho naučila především pokoře, trpělivosti, víře v sebe sama a disciplíně.
Tomáš díky svému systematickému přístupu zvládá lidi zaškolit a dostat do výkonu v rekordním čase.

Mzda: 31 500 - 101 500 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Obchod, prodej, nákup