Typ nabídky

Minimální mzda

Elektro tester - junior

referenční číslo: 22392 | aktuálnost: 24.04.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste čerstvým absolventem elektro oboru nebo jste čerstvý automechanik? Zajímá Vás testování elektronických komponentů ve vozech? Chcete pracovat v automotive odvětví?

Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní společnost působící v oblasti automotive oblasti hledá kolegu do svého testovacího týmu na pozici:

ELEKTRO TESTER - JUNIOR (35-40.000 Kč.)

Náplň práce

  • Testování elektronických komponentů a jejich funkcí dle požadavků zákazníka
  • Příprava komponentů k testování
  • Pravidelný reporting výsledků
  • Analýza závad nalezených během testování a jejich následná konzultace s ostatními odděleními

Požadujeme

  • SŠ vzdělání s elektro zaměřením / automechanik
  • Min. vyhlášku 50/1975 Sb. § 5
  • Zkušenosti s automobily i v rámci školní praxe
  • Manuální zručnost a ochotu učit se novým věcem
  • Flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Sick days navíc
  • Jazykové kurzy a různá další školení
  • Systém kafeterie
  • Firemní akce a teambuildingy
  • Místo výkonu práce: okolí Mladé Boleslavi

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Praha, Středočeský kraj, Liberecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Strojírenství, Automobilový průmysl