Typ nabídky

Minimální mzda

Svářeč tig/mag

referenční číslo: 22365 | aktuálnost: 26.10.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte platné svářečské zkoušky na metodu 141 nebo 135? Pak se neváhejte ozvat a zašlete nám svůj životopis ještě dnes!

Společnost zabývající se úpravou povrchových kovů hledá posilu na pozici:

SVÁŘEČ TIG/MAG

Náplň práce

  • svařování menších dílů - trubek a drátů
  • práce na dílně
  • čtení a použití výkresové dokumentace
  • práce ve dvousměnném provozu

Požadujeme

  • vyučení v technickém oboru
  • zkušenosti se svařováním a platné svářečské zkoušky na metodu 141 nebo 135
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • manuální zručnost, spolehlivost

Nabízíme

  • stabilní zázemí ve výrobní společnosti
  • mzdové ohodnocení na základě Vašich zkušeností
  • přátelské firemní prostředí
  • nástup možný ihned
  • místo výkonu práce: Novojičínsko

Mzda: 28 000 - 33 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba