Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant elektro VN, NN, VVN

referenční číslo: 22290 | aktuálnost: 18.02.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání v elektrotechnickém oboru a platnou vyhlášku 50/1978 Sb.? Láká Vás praxe projektanta elektro a hledáte společnost, ve které se můžete realizovat?

Pak hledáme právě Vás!

Společnost zabývající se elektrotechnickou výrobou a následnou montáží, hledá kolegu na pozici:

PROJEKTANT ELEKTRO VN, NN, VVN (40-45.000 Kč)

Náplň práce

  • tvorba a projektování elektrických zařízení nízkého i vysokého napětí a trakčního vedení
  • účast při uvádění zařízení do provozu
  • podílení se na přípravě obchodních nabídek
  • práce v týmu i samostatně

Požadujeme

  • vzdělání v elektrotechnickém oboru
  • vyhlášku 50/1978 Sb. min. §5
  • znalost programu AutoCAD a MS Office
  • anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • flexibilitu, samostatnost a ochotu se učit
  • ochotu cestovat v rámci ČR

Nabízíme

  • 25 dnů dovolené
  • měsíční a roční odměny
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • propracovaný systém školení a adaptace
  • místo výkonu: Praha

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Technika, elektrotechnika