Typ nabídky

Minimální mzda

Metrolog – kalibrační specialista praha-východ

referenční číslo: 22263 | aktuálnost: 20.08.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte různorodou práci, která Vás nebude nudit v oblasti měření a kalibrace? Čtení z technické dokumentace zvládáte levou zadní? Máte vyhlášku 50 §5?

Tak hledáme právě Vás!

Úspěšná a rostoucí strojírenská společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

METROLOG – KALIBRAČNÍ SPECIALISTA Praha-Východ (od 25.000 Kč)

Náplň práce

  • provádění kalibrace měřidel ze segmentu elektro
  • vytváření a kontrola kalibračních protokolů
  • udržování a optimalizace měřících systémů pro kalibrace
  • práce v menším týmu s dalšími kolegy
  • práce v interním systému
  • zpracování výkresů pro 3D modely

Požadujeme

  • SŠ vzdělání (obor strojírenství výhodou)
  • anglický jazyk na základní úrovni (čtení technické dokumentace)
  • vyhlášku 50 alespoň §5 podmínkou (§6 výhodou)
  • uživatelskou znalost MS Office (zvláště MS Excel)
  • znalost čtení výkresové dokumentace podmínkou
  • předchozí praxe na podobné pozici výhodou

Nabízíme

  • týden dovolené navíc
  • bonusy a prémie
  • dotované stravování a příspěvek na penzijní připojištění
  • osobní a profesní růst
  • místo výkonu práce: Praha-východ (dojezdová vzdálenost z Prahy cca 20 minut)
  • nástup: ideálně IHNED nebo dle dohody

Mzda: 25 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Řemesla, výroba