Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr kvality s AJ Praha-východ

referenční číslo: 22262 | aktuálnost: 20.07.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste komunikativní člověk s technickými zkušenostmi? Pohybujete se v oblasti kvality, interního auditu a chcete se v tomto oboru dále rozvíjet? Komunikace v anglickém jazyce Vám nedělá problém? Máte znalosti ISO9001 a zkušenosti s 8D reporty?

Tak jste to právě Vy!

Společnost působící v oblasti strojírenství hledá posilu do svého týmu na pozici:

INŽENÝR KVALITY s AJ Praha-východ (45.-55.000 Kč)

Náplň práce

  • účast na systémových a procesních auditech
  • analýzy a implementace výrobního procesu
  • řešení zákaznických reklamací, stanovení nápravných opatření
  • zajišťování výrobních procesů, kontrola specifikace
  • vedení příslušné dokumentace (8D reporty)
  • občasné služební cesty zejména v rámci Evropy
  • pravidelný reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni (denní využití)
  • MS Office na uživatelské úrovni
  • víceletá praxe na obdobné pozici podmínkou
  • znalost ISO9001, AS9100
  • řidičský průkaz sk. B
  • komunikativnost, pečlivost

Nabízíme

  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • vzdělávací kurzy
  • flexibilní pracovní dobu
  • stravenky
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha – Východ (20 minut od metra Kobylisy)

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti