Typ nabídky

Minimální mzda

Asistentka TOP manažera

referenční číslo: KL0300-0175 | aktuálnost: 04.10.2019

mBlue Czech, s.r.o.

Náplň práce

Pro druhého nejvyššího manažera jedné z největších bank na českém i mezinárodním trhu hledáme executive asistentku.

Pokud máte na obdobné pozici praxi a tato role by vás zajímala, zašlete nám vaše CV!

Jaká je náplň práce:

  • Profesionální administrativní a organizační podpora
  • Organizace meetingů a porad
  • Příprava dokumentů pro porady a jednání, zápisy z porad
  • Organizace služebních cest (letenky, hotely, itinerář cesty)
  • Jednání a získávání podkladů z dalších oddělení banky
  • Překlady z angličtiny
  • Účast na různých projektech

Předpoklady pro pozici:

  • Zkušenost na pozici asistentky min 2 roky/ideálně asistentka TOP managementu
  • Plynulá angličtina (nadřízený je cizinec)
  • Perfektní znalost češtiny/slovenštiny (slovem i písmem)
  • Znalost MS Office
  • Vysoký stupeň profesionality
  • Organizační schopnosti, příjemné vystupování
  • Reprezentativní vzhled i vystupování
  • Výborné komunikační dovednosti

Co vám můžeme nabídnout:

  • Zajímavou práci s inspirativním leaderem
  • Zázemí stabilní banky na české i mezinárodním trhu
  • Širokou škálu benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, penzijní připojištění, vzdělávání a rozvoj, sick days a další)
  • Možnost dalšího profesního růstu
  • Dobrou dopravní dostupnost v rámci Prahy

Pokud Vás nabízená pozice zaujala a splňujete výše uvedené předpoklady, neváhejte nám zaslat Vaše CV.

Odesláním odpovědi na tento inzerát souhlasím se zpracováním osobních údajů, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 společnosti mBlue Czech, s.r.o., IČ: 24193119 na dobu 10 let. Zobrazit více: https://mblue.cz/uchazeci/gdpr/

Region: Praha

Obor: Administrativa