Typ nabídky

Minimální mzda

Hledá se Network Engineer do rodinné firmy

referenční číslo: KL66619-0011 | aktuálnost: 28.03.2020

mBlue Czech, s.r.o.

Náplň práce

Hledá se Network Engineer s chutí učit se a rozvíjet do rodinné stabilní firmy.
Zabýváme se vlastním vývojem bezpečnostních a síťových řešení pro různé klienty napříč odvětvími (např. SW na zpracování logů).

Jsme tým lidí, které práce baví a naplňuje. Společně rádi zajdeme na pivo či jiné neformální akce. Vyznáváme individuální a flexibilní přístup.

Naše dlouhodobá vize a hudba budoucnosti je využití AI a ML v našich řešeních.

Jaká bude vaše náplň práce?

  • Budete se podílet na návrhu, konfiguraci a zabezpečení sítí na míru naším zákazníkům – telco, finance, státní správa, automotive
  • Čeká na vás konfigurace bezpečnostních a síťových prvků, implementace vhodného řešení a služeb, security analýzy a monitoring provozu sítě
  • Můžete se těšit na na technická školení a certifikace
  • Možnost pracovat s novými technologiemi přímo u výrobce

Co u vás oceníme?

  • Dlouhodobý zájem a orientace v oblasti sítí a bezpečnosti – oceníme juniorní i zkušené kandidáty
  • Zkušenost s konfigurací sítí, switche, routery, IP protokoly, ideálně zkušenost i s bezpečností
  • Hledáme komunikativního a pečlivého člověka do našeho fajn týmu, která má chuť se učit a rozvíjet - umožníme Vám udělat si řadu certifikací.
  • Anglický jazyk – využijete primárně v písemné formě, čtení dokumentace

Co vám nabízíme?

  • Rosteme. Hledáme nového kolegu do našeho týmu ve stabilní rodinné firmě, která vytváří své vlastní řešení v oblasti bezpečnosti a sítí.
  • Možnost pracovat s novými technologiemi přímo u výrobce a ovlivňovat vývoj produktů
  • Podpora ve vzdělávání a školení - certifikace
  • až 6 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba
  • Možnost osobního automobilu i pro soukromé využití
  • A další „klasické“ benefity- notebook, mobil, sick days, penzijní připojištění, neformální firemní akce, „normální“ kanceláře a mnoho dalšího

Veškeré pohovory probíhají aktuálně on-line, máte tak stále příležitost získat práci podle svých představ a zároveň si vyzkoušíte, jak probíhá nábor s využitím moderních technologií.

Klíčové slova: firewall, swich, router, CISCO, linux, SIEM, networking, network, infrastruktura, síťová řešení, bezpečnost, security, firewall, swich, router, CISCO, linux, SIEM, networking, network, infrastruktura, síťová řešení, bezpečnost, security, firewall, swich, router, CISCO, linux, SIEM, networking, network, infrastruktura, síťová řešení, bezpečnost, security,, sítě

Odesláním odpovědi na tento inzerát souhlasím se zpracováním osobních údajů, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 společnosti mBlue Czech, s.r.o., IČ: 24193119 na dobu 10 let. Zobrazit více: https://mblue.cz/uchazeci/gdpr/

Region: Praha

Obor: IT - správa systémů a služby