Typ nabídky

Minimální mzda

Aplikační specialista se znalostí linux a SQL

referenční číslo: 22173 | aktuálnost: 24.04.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Jsou Vaší doménou analytické dovednosti a máte pokročilé znalosti Linuxu i SQL? Jste komunikativní a rád pomáháte s řešením problémů? Pokud ano, pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce

  • 2. úroveň technické podpory pro interní aplikaci
  • Monitorování a podávání zpráv o běhu aplikace
  • Řešení problémů a incidentů
  • Spolupráce s administrátory a vývojáři

Požadujeme

  • SŠ/VŠ nejlépe technického směru
  • Praxi na obdobné pozici min. 1 rok
  • Velmi dobrou znalost OS Linux/ Unix a SQL
  • Komunikativní úroveň angličtiny

Nabízíme

  • Plně hrazené stravenky a poukázky FlexiPass
  • Možnost HO
  • Mobilní telefon a notebook k osobním účelům
  • Multisport kartu
  • 5 týdnů dovolené + 6 sick days

Místo pracoviště: Praha - Chodov

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: IT - správa systémů a služby