Typ nabídky

Minimální mzda

Koordinátor měření-optické simulace světel

referenční číslo: 22180 | aktuálnost: 24.06.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vystudovanou optiku a optometrii a chcete vzdělání uplatnit i v jiných oborech? Pojďte s nám zkusit prostředí automobilového průmyslu! Optické simulace u světel známých světových značek budou Vaší pracovní náplní. Profesionální prostředí a zaškolení u profesionálů v oboru Vás nemine. Neváhejte a pojďte zkusit něco nového!

Mezinárodní, prosperující a inovativní společnost hledá kolegy na pozici:

KOORDINÁTOR MĚŘENÍ - OPTICKÉ SIMULACE SVĚTEL (50-65.000 Kč)

Náplň práce

  • Koordinace optických simulací
  • Tvorba výpočtů u simulací světel
  • Sledování výsledků a prezentace jejich výstupů
  • Komunikace s dodavatelia jejich výběr
  • Spolupráce s oddělením vývoje a nákupu u

Požadujeme

  • Vzdělání v oboru optiky a optometrie
  • Zkušenosti s měřením světel - vítány
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Samostatnost a komunikační dovednosti

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost občasných home-office
  • Příspěvek na ubytování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost osobního a profesního růstu
  • Moderní a technologicky vybavené pracoviště
  • Místo výkonu: Mladoboleslavsko

Mzda: 50 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie