Typ nabídky

Minimální mzda

Materiálový manipulant

referenční číslo: 22191 | aktuálnost: 14.05.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Chtěli byste práci ve výrobě, kde Vás nikdo nebude honit, bez norem a tlaku na výkon? Líbilo by se Vám chodit domů s čistou hlavou? Chcete pracovat pro společnost, kde se každý zná svým křestním jménem? Přestaňte jen chtít a pošlete nám svůj životopis!

Česká firma s tradicí příjme do svého týmu posilu na pozici:

MATERIÁLOVÝ MANIPULANT

Náplň práce

  • Vykládka surovin pro výrobu
  • Nakládka finálního produktu
  • Manipulační a pomocné práce ve výrobě

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání
  • Manuální zručnost, zodpovědný přístup
  • Zkušenosti s řízením vysokozdvižného vozíku (jsou výhodou, pokud nemáte, nevadí, získáte je)
  • Ochotu pracovat ve směnném provoze (ranní, odpolední)

Nabízíme

  • Moderní pracovní prostředí
  • 25 dní dovolené
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Pohodový kolektiv :)
  • Místo výkonu práce: Ostrava

Mzda: 22 000 - 24 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba