Typ nabídky

Minimální mzda

Elektroúdržbář - dvousměnný provoz

referenční číslo: 22150 | aktuálnost: 25.05.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš zkušenost jako údržbář? Opravuješ CNC a jiné stroje? Máš vyhlášku 50/1978 Sb.?

Pak reaguj zasláním životopisu!

Náplň práce

  • analýza poruch a jejich následné odstranění
  • preventivní údržba strojů
  • zabezpečení plynulého chodu výrobních strojů
  • dle potřeby a domluvy odstranění všeobecných poruch v rámci závodu
  • práce s technickou dokumentací u jednotlivých strojů
  • vedení příslušné dokumentace - zaznamenávat druhy poruch, způsob opravy apod.
  • komunikace s dodavateli

Požadujeme

  • výuční list nebo vzdělání ukončené maturitní zkouškou
  • platnou vyhlášku 50/1978 Sb.
  • manuální zručnost
  • zkušenosti na obdobné pozici

Nabízíme

  • smlouvu na dobu NEURČITOU
  • 5 týdnů dovolené
  • stravování zdarma
  • 13. mzdu, příplatky
  • příspěvek na dopravu
  • Flexipassy
  • práci na ranní a odpolední směnu
  • pracoviště – cca 15 - 20 minut od Plzně

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl