Typ nabídky

Minimální mzda

Elektromechanik absolvent

referenční číslo: 22143 | aktuálnost: 23.07.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vystudovanou školu v oboru elektromechanik a hledáte pozici s příjemným startem ve svém profesním životě? Chcete získat bezpočet zkušeností, zajímavé benefity a možnost finančního růstu? Pojďte k nám pod ochranná křídla mezinárodní společnosti do příjemného stabilního kolektivu. Už teď se na Vás těšíme!

ELEKTROMECHANIK ABSOLVENT (25 000 Kč)

Náplň práce

  • Práce ve dvousměnném provozu
  • Udržování správného chodu výrobních linek
  • Absolvování preventivních prohlídek zařízení
  • Zajišťování obsluhy podpůrných systémů
  • Spolupráce v 5členném kolektivu

Požadujeme

  • ÚSO/SO vzdělání, obor elektromechanik
  • Způsobilost výkonu práce dle Vyhlášky 50/1978 Sb. §6
  • Znalosti v oblasti mechaniky, technických výkresů a hydrauliky
  • Ochotu se dále vzdělávat, manuální zručnost a samostatnost
  • Dobrý zdravotní stav a spolehlivost

Nabízíme

  • Náborový příspěvek s možností nástupu ihned
  • Stabilní rozvrh směn
  • Po zapracování smlouvu na neurčitou dobu
  • Stravenky, příspěvek na penzijní spoření, dovolenou navíc
  • Denní možnost získání produktů zdarma
  • Místo výkonu práce: Středočeský kraj, okres Kladno

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika