Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrotechnik chladírenských zařízení

referenční číslo: 22136 | aktuálnost: 18.02.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste vystudovaným technikem v elektrotechnickém oboru s minimálně dvouletou praxí oprav a nastavováním strojů a zařízení ideálně z oblasti elektromechanického průmyslu? Orientujete se v technických výkresech? Chcete pracovat pro stabilní společnost s možností získat perspektivní zaměstnání?

Tak neváhejte a posílejte nám svůj životopis a otevřete si dveře k ideální příležitosti s možností získat zajímavé finanční ohodnocení a řadu benefitů. Těšíme se až rozšíříte náš tým profesionálů!

ELEKTROTECHNIK CHLADÍRENSKÝCH ZAŘÍZENÍ (30 - 35 000 Kč)

Náplň práce

  • Práce ve dvousměnném provozu se stabilním rozvrhem
  • Dohled nad správným chodem chladírenského zařízení
  • Řešení komplikací při provozu technologií
  • Údržba a preventivní prohlídky běhu zařízení v celém areálu
  • Kontrola technologií ve ztížených podmínkách (chlad, výšky)
  • Práce na PC, včetně zásahů v SAP

Požadujeme

  • ÚSO/SO vzdělání, obor elektrotechnický
  • Způsobilost práce dle vyhlášky 50/1978 Sb. §6
  • Dvouleté pracovní zkušenosti s opravami a prací se stroji
  • Znalosti v oblasti mechaniky, hydrauliky
  • Orientovanost v technických výkresech
  • Výborný zdravotní stav a vysoké pracovní nasazení
  • Znalost práce na PC

Nabízíme

  • Práci pro stabilní firmu s perspektivním zaměstnáním
  • Náborový příspěvek v hodnotě 20 000 Kč
  • Denní možnost odběru produktů zdarma
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Kantýna s dotovanou stravou
  • Stravenky
  • Dovolená navíc
  • Místo výkonu práce: Středočeský kraj, okres Kladno

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika