Typ nabídky

Minimální mzda

Energetik - Odbor majetku

referenční číslo: 5d70b6d000ff5666917fc216 | aktuálnost: 16.11.2021

Městská část Praha 7

Městská část Praha 7 přijme na volnou pozici "Energetika - Odbor majetku"

Náplň práce

  • monitoring energií
  • správa energetického managementu
  • dohled nad dodržováním platné energetické legislativy
  • pravidelné zajištění energetické burzy
  • realizace energetických projektů
  • správa projektu EPC

Požadujeme

  • vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou
  • - požadujeme motivační dopis

    - požadujeme samostatnost, vlastní iniciativu a logické uvažování

    - požadujeme aktivní snahu učit se novým věcem

    - požadujeme výbornou aktivní ústní komunikaci a bezchybný

      smysluplný písemný projev

    - požadujeme samostatné a bezproblémové ovládání PC na

      kancelářské úrovni

    - výhodou vzdělání v oblasti energetiky, nebo praxe v oboru

    - výhodou základní znalost energetického managementu, EPC,

      komoditní burzy a dalších významných energetických oblastí

    - vhodné i pro absolventy

Veškeré požadavky pro výkon funkce a poptávkové řízení jsou zveřejněny na úřední desce ÚMČ Praha 7 a na www.praha7.cz v rubrice volná místa.

Nabízíme

Pracovní poměr na dobu neurčitou.

Zařazení do 9.třídy podle délky praxe a vzdělání, po zkušební době osobní příplatek.

Zaměstnanecké benefity:

  • stravenky
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění pojištění
  • 3 dny zdravotní volno
  • osobní konto zaměstnance formou poukázek Flexi Pass
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba

Místo pracoviště: U Průhonu 1338/38, Praha 7, 17000

Region: Praha

Obor: Energetika, Státní, veřejná správa, Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy