Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový manažer - Odbor vzdělávání a projektového řízení

referenční číslo: 5d6fbd36f54fcb511a419b4e | aktuálnost: 11.09.2019

Městská část Praha 7

Městská část Praha 7 přijme na volnou pozici "Projektového manažera - Odbor vzdělávání a projektového řízení"

Náplň práce

  • řízení a administrace projektů spolufinancovaných z evropských fondů či jiných zdrojů

  • koordinace aktivit projektu za účelem naplňování jejich cílů a indikátorů

  • propagace projektových aktivit směrem k odborné i laické veřejnosti prostřednictvím různých komunikačních kanálů včetně sociálních sítí

  • zpracování zpráv o realizaci projektu

  • další administrativní činnosti spjaté s řízením projektu

Požadujeme

Vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou

  • zkušenosti s realizací a administrací projektů spolufinancovaných z evropských fondů
  • znalost problematiky projektového řízení
  • znalost prostředí IS KP 2014+ výhodou
  • organizační a komunikační schopnosti a dovednosti, manažerské a prezentační dovednosti, řízení priorit
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost, analytický přístup k řešení problémů, flexibilita
  • znalost práce na PC (MS Office, Outlook, Internet, Excel, PowerPoint) včetně problematiky sociálních sítí

Veškeré požadavky pro výkon funkce a poptávkové řízení jsou zveřejněny na úřední desce ÚMČ Praha 7 a na www.praha7.cz v rubrice volná místa.

Nabízíme

Pracovní poměr na dobu neurčitou

Zařazení do 9. platové třídy podle délky praxe a vzdělání, po zkušební době osobní příplatek.

Zaměstnanecké benefity:

  • stravenky

  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění pojištění

  • 3 dny zdravotní volno

  • osobní konto zaměstnance formou poukázek Flexi Pass

  • 5 týdnů dovolené

  • pružná pracovní doba

Místo pracoviště: nábřeží Kapitána Jaroše 1000/7, Praha 7, 17000

Region: Praha

Obor: Státní, veřejná správa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita