Typ nabídky

Minimální mzda

Technomancer pro software data development.

referenční číslo: 22043 | aktuálnost: 16.07.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme runnera co nám pomůže vnést řád do energetického gridu. Máme přehled o tocích elektřiny a víme, kde ji vhodně uklidit. Taky děláme předpovědi spotřeby, pro zefektivnění toku elektřiny. Máme plno dalších vychytávek ke zkrocení energie a rádi ti je ukážeme. Tohle všechno vyžaduje hodně dat a tady nastupuješ ty. Na runnech tě čeká práce s Big-data produkty a čeká tě jejich vývoj, optimalizace, recovery a monitoring a mnoho dalšího. Jsme sice malý tým, ale visí na nás největší energetické korporace republiky.

Náplň práce

Tvoje runny budou obsahovat:

  • Používání nejnovějších Big-data produktů (Apache Kafka, ElasticSearch a další).
  • Podílení se na vývoji úplně nového produktu.
  • Volnost ovšem i zodpovědnost ve tvorbě technických designů.
  • Práci v agilním prostředí.

Požadujeme

Co jako správný Technomancer musíš umět:

  • Už se alespoň 3 roky zabýváš databázovým vývojem (big-data).
  • Pracuješ v Linuxu a umíš analyzovat logy.
  • Dobře znáš SQL, PL/SQL.
  • Jsi zkušený v navrhování a optimalizaci databázových struktur, funkcí a dotazů.
  • Taky máš zkušenosti s replikací (HA), disaster recovery a monitoringem systému.
  • Dorozumíš se anglicky.

Nabízíme

Tvoje runnerská odměna bude mimo jiné:

  • Pružná pracovní doba s homeoffice. To je to, co by každý správný runner čekal.
  • Týden dovolené navíc, takže 25 dní. Dovolená, o tom se runnerům kolikrát jen zdá, takže splněný sen.
  • Příjemné pracovní prostředí se sympatickým kolektivem. Runneři musí držet při sobě.
  • Odborné vzdělávání. Můžeš si prohlubovat své runnerské vědomosti.
  • Stravenky, multisport karta. Hlady trpět nebudeš a můžeš zapracovat i na svém těle.

Mzda: 40 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj