Typ nabídky

Minimální mzda

Práce pro ženy - montáž

referenční číslo: 22020 | aktuálnost: 08.11.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Chcete stabilní práci na dvousměnný provoz bez víkendů? Jste manuálně zručná a máte již zkušenosti z výrobní pozice? Hledáte pracoviště s výbornou dopravní dostupností? Pak se nám ozvěte

Náplň práce

  • Manuální práce, především montáž kovových dílů
  • Práce s kabelovými svazky
  • 7,5 hodinová pracovní doba
  • Možnost si v případě zájmu přivydělat v sobotu– nadstandardně zaplaceno

Požadujeme

  • Praxi na montážní pozici - velmi vítána
  • Ochotu pracovat ve dvousměnném provoze
  • Chuť opravdu pracovat

Nabízíme

  • Nástupní bonus po třech měsících 10.000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování/ stravenky
  • Pro mimobrněnské příspěvek na dojíždění až 1.500 Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost zvýhodněného volání
  • Práce v Brně poblíž nákupního centra Futurum

Mzda: 21 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba