Typ nabídky

Minimální mzda

Dílenský rýsovač

referenční číslo: 5d512ed1f54fcb1e9954902b | aktuálnost: 01.04.2020

PSP Machinery s.r.o.

PSP Machinery .s.r.o. - jsme stabilní zaměstnavatel na trhu strojírenství na Přerovsku již více jak 60 let. Jsme zaměřeni na výrobu těžkých a středně těžkých strojírenských zařízení (mlýny, drtiče, kladky a jiné) pro různá průmyslová odvětví př. hutní, těžební, energetický nebo stavební průmysl. Pracovní uplatnění u nás najdou strojírenské profese napříč celou společností. Neváhejte a pracujte s námi! Těšíme se na Vás.

Náplň práce

Jedná se o práci na dílně, takže jste v centru dění a máte přímý kontakt s výrobou. Vaší prací bude především:

  • kreslení na dílce podle výkresů a výpočtů
  • příprava dílců a pokynů pro další zpracování
  • rýsování objemných svarků
  • takže především práce s technickými výkresy, počítání a rýsovaní, zakreslování na dílce.

Na začátku Vás ale čeká podrobný proces zaškolení, takže pokud Vás baví práce s výkresy a matematika, ozvěte se a přijeďte se podívat.

Pozice může být zajímavá pro čerstvé absolventy nebo kandidáty technických oborů bez praxe.

Požadujeme

  • SŠ/SOU vzdělání (strojírenství, technologie)
  • dobrou orientaci ve výkresové dokumentaci
  • schopnost používat základní matematické vzorce
  • zodpovědnost, samostatnost, pečlivost.

Nabízíme

  • zajímavou a stabilní práci,
  • pouze ranní směna,
  • adekvátní a pravidelný příjem, další příplatky a odměny,
  • zaměstnanecké výhody dle výběru (stravenky / penzijní připojištění / relax),
  • až 6 týdnů dovolené,
  • pracovní oděvy (včetně praní),
  • zdravotní péči (vstupní, periodické a výstupní prohlídky),
  • sociální program (odměny při pracovních a životních výročích),
  • společenské, kulturní a sportovní akce pro zaměstnance,
  • další výhody dle platné kolektivní smlouvy.

Další informace:

Místo pracoviště:

PSP Machinery s.r.o., Přerov, ul. Kojetínská 3186/79

Nástup:

Možný ihned nebo dle domluvy.

Kontakt:

V případě dotazů nebo přímo zájmu o nabízenou pozici kontaktujte naši personalistku:

Mgr. Soňa Chlumová
tel: 581 233 217,
mobil: 702 230 784,
popř. své životopisy zasílejte přímo na adresu: personalni@pspmachinery.cz

Místo pracoviště: Kojetínská 3186/79, Přerov, 75002

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: dělník ve výrobě

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy