Typ nabídky

Minimální mzda

Materiálový plánovač

referenční číslo: 21962 | aktuálnost: 04.02.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenost ve výrobě a povědomí o tom, co obnáší plánování výroby? Umíte tvořit kontingenční tabulky a makra v MS Excel? Pak nám o sobě dejte vědět ještě dnes!

Významná výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

MATERIÁLOVÝ PLÁNOVAČ

Náplň práce

  • Plánování výroby pro klienty
  • Určování priorit a pořadí výroby
  • Kontrola termínů a plnění plánu
  • Optimalizace výrobního plánu dle aktuální situace
  • Komunikace s výrobou a oddělením zpracovávajícím objednávky
  • Zpracování dokumentace pro výrobu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ve strojírenství
  • Praxi ve výrobní společnosti
  • Zkušenost s plánováním výroby výhodou
  • Pokročilou znalost MS Excel (kontingenční tabulky a makra výhodou)
  • Znalost SW pro plánování výroby
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Stabilní zázemí ve firmě s celosvětovou působností
  • Zajímavé mzdové ohodnocení na základě zkušeností
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Možnost kariérního růstu
  • Možnost odborného vzdělávání
  • Nástup možný IHNED
  • Místo výkonu práce: Frýdecko - Místecko

Mzda: 28 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba