Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista controllingu s AJ a NJ

referenční číslo: 21964 | aktuálnost: 21.10.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Bez problému se domluvíte anglicky a německy? Máte zkušenost s přípravou podkladů k přípravě finančních prognóz a rozpočtů? Ovládáte MS Excel a systém SAP? Pak nám zašlete svůj životopis!

Významná výrobní společnost hledá kolegu do svého týmu na pozici:

SPECIALISTA CONTROLLINGU S AJ a NJ

Náplň práce

  • příprava podkladů k přípravě finančních prognóz a rozpočtů
  • podpora tvorby analýz a prezentací finančních výsledků
  • kontrola nákladového střediska
  • kontrola náležitostí účetních dokladů a jejich evidence
  • reporting vedení společnosti

Požadujeme

  • alespoň středoškolské vzdělání
  • zkušenost s controllingem
  • pokročilou znalost angličtiny a němčiny
  • dobrou znalost MS Excel a systému SAP
  • analytické schopnosti

Nabízíme

  • přátelské pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené a možnost home office
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • příspěvek na stravování a další benefity
  • místo výkonu práce: Ostrava

Mzda: 38 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Ekonomika