Typ nabídky

Minimální mzda

Devops embedded

referenční číslo: 21952 | aktuálnost: 09.04.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Embedded, Embedded, Embedded! Jak ti to zní? Do naší společnosti hledáme přátelského kolegu, který se bude podílet na vývoji a údržbě embedded softwaru.
Protože jsme rozesetí v různých koutech světa, cesta do USA se ti nevyhne.
Jestli ses nezalekl slova Embedded a pracovní cesty do zahraničí pro tebe představují příjemný bonus a ne přítěž, tak se s tebou rádi setkáme a přivítáme tě do našeho týmu v Brně!

Náplň práce

  • Údržba embedded software a infrastruktury.
  • 50% času budeš trávit také na vývoji.
  • Nudit se nebudeš! Neustále se můžeš zlepšovat v jazycích a technických dovednostech na kurzech, které poskytujeme. :)

Požadujeme

  • VŠ v IT oboru.
  • Komunikativní angličtina min. B1.
  • 2 roky zkušenosti z obdobné pozice.
  • Znalost C, Pythonu nebo C++.
  • Zkušenost s tooly pro embedded SW.

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • 37,5 hodin/ týdně.
  • Stravenky.
  • 2 sick days.
  • Příspěvek na bydlení.
  • Teambuldingy, "family day" a plno dalších akcí.
  • Možnost využít bezúročné půjčky.

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj