Typ nabídky

Minimální mzda

Senior engineer quality automotive

referenční číslo: 21944 | aktuálnost: 01.10.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte praxi v zákaznické kvalitě a domluvíte se anglickým jazykem? Baví Vás oblast automotive a práce s daty? Jste flexibilní a odolní vůči stresu?

Pak hledáme právě Vás na pozici SENIOR ENGINEER QUALITY AUTOMOTIVE.

Náplň práce

  • Výpomoc při nastavení systému řízení kvality
  • Komunikace s dodavateli a zákazníky
  • Interní audity – jejich plánování a realizace
  • Vypracování reklamací a analýz
  • Vedení týmu – dohled nad dodržováním pravidel, motivace
  • Práce s dokumentací

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Mírně pokročilou němčinu (vyplnění 8D reportů)
  • Pokročilou znalost požadavků ISO
  • Znalost nástrojů kvality
  • MS Office – (Excel a Power Point)

Nabízíme

  • Bonus za docházku a produktivitu
  • Stravenky, kafetérie, nebo kantýna
  • Příspěvek na životní pojištění/penzijní připojištění
  • 25 dní dovolené
  • Skupinové kurzy angličtiny v pracovní době
  • Místo výkonu práce: Tachovsko

Mzda: 60 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti