Typ nabídky

Minimální mzda

Senior obalový specialista

referenční číslo: 21946 | aktuálnost: 13.09.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Pracujete v oblasti logistiky a máte zkušenosti se zpracováním obalů? Umíte anglicky a chcete se dále rozvíjet? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Náplň práce

  • Zpracování dat ohledně obalů
  • Zákaznická podpora (kontaktní osoba při objednávaní obalů)
  • Řešení logistických reklamací (obalové konto)
  • Plánování/zajištění dodávek obalů
  • Práce na zákaznických portálech
  • Kontrola faktur

Požadujeme

  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Znalost MS Office na pokročilé úrovni
  • Praxi v oblasti logistiky a zákaznické administrativy min. 2 roky - nejlépe zkušenosti s obaly
  • Minimálně středoškolské vzdělání

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Roční bonus
  • Podporu vzdělávacích aktivit, příspěvek na sportovní aktivity
  • Masáže
  • lokalitu: Olomouc

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Doprava, logistika