Typ nabídky

Minimální mzda

Odborný referent/vrchní referent Oddělení vymáhací - Finanční správa

referenční číslo: 5d4bd71bf54fcb556c411946 | aktuálnost: 03.09.2019

Finanční úřad pro Jihomoravský kraj

Zástupce ředitele Finančního úřadu pro Jihomoravský kraj
vyhlašuje výběrové řízení na služební místo č. 300217 – odborný referent/vrchní referent Oddělení vymáhacího II Odboru vymáhacího Sekce Územní pracoviště Brno I Finančního úřadu pro Jihomoravský kraj v oboru služby „Daně, poplatky a jiná obdobná peněžitá plnění a hazardní hry“.
Místem výkonu služby je Brno. Služební místo je zařazeno podle Přílohy č. 1 k zákonu do 9. platové třídy.

Náplň práce

Služba zahrnuje zejména zajišťování agendy fází daňového řízení nebo správy více druhů daní, poplatků nebo jiných obdobných peněžitých plnění.

Jedná se o tyto činnosti:

Služba zahrnuje zejména:

  • zajišťování agendy a koordinace vymáhání daňových nedoplatků
  • provádění daňové, vyhledávací a exekuční činnosti
  • exekuce movitých věcí a nemovitostí včetně přípravy a realizace dražeb
  • komunikace se soudy, zpracování insolvenčních řízení

dohoda o hmotné odpovědnosti

Požadujeme

Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 20.8.2019, tj. v této lhůtě zaslané služebnímu orgánu prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu služebního úřadu Finanční úřad pro Jihomoravský kraj, náměstí Svobody 4, 602 00 Brno, nebo osobně podané na podatelnu služebního úřadu na výše uvedené adrese. Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu služebního úřadu (podatelna3000@fs.mfcr.cz) nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky (qdhny4c).

Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: „Neotevírat“ a slovy „výběrové řízení na služební místo č. 300217 – odborný referent/vrchní referent Oddělení vymáhacího II“.

- bezúhonnost

- zdravotní způsobilost

- minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou

- plnoletost

Veškeré informace jak se přihlásit do výběrového řízení jsou uvedeny na: https://www.financnisprava.cz/cs/financni-sprava/nabidka-zamestnani/app/detail/5209738

Nabízíme

Nabízíme:

  • stabilitu a zázemí velké státní organizace

  • motivační ohodnocení ( tarif+ další nárokové příplatky)

  • pružnou pracovní dobu

  • 25 dní dovolené

  • 5 dní indispozičního volna

  • 1 den osobního placeného služebního volna k zařízení osobních záležitostí

  • až 6 dnů služebního volna ke studijním účelům

  • příspěvek na stravování

  • čerpání individuálních příspěvků z FKSP (například na penzijní připojištění, stravování nebo cafeterii)

  • rekreace ve vlastních rekreačních zařízeních

  • letní tábor pro děti zaměstnanců

  • víceúčelová karta Multisport sloužící ke sportovním a relaxačním aktivitám, a to i pro rodinné příslušníky

  • možnosti zapojení do zaměstnaneckých programů zdravotních pojišťoven

  • propracovaný vzdělávací program

  • možnost profesní růstu

  • možnost zahraničních stáží.

Mzda: 22 030 Kč / měsíc

Místo pracoviště: nám. Svobody 98/4, Brno, 602 00

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Státní, veřejná správa

Profese: úředník státních / veřejných institucí

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Kafetérie, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday