Typ nabídky

Minimální mzda

Analytik

referenční číslo: 21938 | aktuálnost: 20.01.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s programem Visual Basic a datové analýzy jsou Váš denní chléb? Neváhejte a ucházejte se o pozici ANALYTIKA pro výrobní automotive společnost v Chomutově!

Analytik

Náplň práce

  • Rozvíjení a údržba databáze
  • Import, přeměna a modelování dat
  • Reporting
  • Podpora aplikací a systémů IT
  • Vytvoření dokumentaci systémů a osvědčené postupy v součinnosti s ostatními členy týmu

Požadujeme

• Zkušenosti z programy: Excel, Access, PHP, MySQL
• Znalost Visual Basic (VBA) pro urychlení tvoření databází
• Schopnost systematické a logické práce
• Anglický jazyk minimálně na středně pokročilé úrovni

Nabízíme

  • Bonusy
  • Příspěvky na dopravu
  • Stravenky a možnost stravování v závodní jídelně
  • Příspěvky na životní pojistění a penzijní připojištění
  • 5 týdnu dovolené
  • Lokalitu: Chomutov

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: IT - prodej a služby