Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí úseku kvality

referenční číslo: 21920 | aktuálnost: 20.11.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste odborník v úseku kvality a máte již zkušenost s vedením menšího oddělení? Tato práce Vás baví a chcete se realizovat v rámci zahraniční pobočky s každodenním využitím angličtiny a občasným cestováním? To jste tady správně!

Zahraniční výrobní společnost aktuálně obsazuje zajímavou pozici VEDOUCÍ ÚSEKU KVALITY (od 40.000 Kč)

Náplň práce

  • zodpovědnost za kvalitu v dané divizi společnosti
  • úzká spolupráce se zahraniční pobočkou firmy
  • kooperace s vývojovým oddělením při uvádění nových výrobků
  • správa a vytváření potřebných dokumentů, směrnic, metodik
  • podílení se na neustálém zlepšování, pravidelný reporting vedení

Požadujeme

  • dokončené technické vzdělání (SŠ/VŠ)
  • stejnou či obdobnou zkušenost z vedení v kvalitě
  • znalost metod kvality, norem, procesů atd.
  • komunikativní angličtinu (denní využití)
  • výborné organizační schopnosti, komunikativnost

Nabízíme

  • zajímavou práci v super kolektivu
  • 25 dní volna a k tomu až 3 dny sick days
  • pružnou pracovní dobu (možný i home office)
  • finanční odměny (včetně 13. mzdy)
  • podpora dalšího vzdělávání (včetně cizích jazyků)
  • místo výkonu práce: okolí Velkého Meziříčí

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Kvalita, kontrola jakosti