Typ nabídky

Minimální mzda

Referent/referentka - stavebního technika oddělení správy zeleně a investic odboru ochrany životního prostředí

referenční číslo: 5d427ef800ff560d24313d02 | aktuálnost: 17.10.2019

Městská část Praha 3

Městská část Praha 3 přijme referenta/referentku – stavebního technika oddělení správy zeleně odboru ochrany životního prostředí
Doba neurčitá, platová třída 10 (v rozmezí od 19 760,--Kč až 29 740,--Kč podle započitatelné praxe), v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě; s možností postupného přiznání osobního příplatku dle ustanovení § 131 zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce.
Pracovní pozice je vhodná i pro absolventy.

Požadavky

Požadavky na vzdělání: vysokoškolské, vyšší odborné, popř. středoškolské vzdělání s využitím § 3 odst. 3 a 4 NV 341/2017, technického zaměření.

Znalosti: znalost výkonu samosprávy, znalost zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, stavebního zákona včetně souvisejících vyhlášek, zadávání a kontroly studii a projektových dokumentací ve všech stupních, včetně kontroly rozpočtů projektových dokumentací, znalost výkonu technického dozoru stavby, zkušenosti se zajištěním investičních akcí ve veřejných prostranstvích, týkající se především obnov městských parků a dětských hřišť.

Další požadavky, schopnosti: dobrá znalost práce s PC (Word, excel), velmi dobré komunikační schopnosti v písemném a mluveném projevu, přesnost, spolehlivost, psychická odolnost, ochota učit se a přizpůsobit se novým požadavkům, samostatnost.

Hlavní náplň práce:

výkon kompletní samosprávní agendy týkající návrhu, zadávání a realizace investičních akcí a oprav ve veřejné zeleni.

Nabízíme

pružnou pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 4 dny sick days, Ticket restaurant (120,--Kč/den), Ticket Benefits (až 500,--Kč/měsíc), příspěvek na penzijní připojištění (doplňkové penzijní spoření) nebo na životní pojištění, příspěvek na MHD, služební telefon.

Přihláška

Profesní životopis a Souhlas se zpracováním osobních údajů, dostupný na www.praha3.cz/urad/formulare/perso-prace-a-mzdy, zasílejte prosím na emailovou adresu: lenkaj@praha3.cz

Bližší informace - Ing. Jana Caldrová, vedoucí odboru ochrany životního prostředí, mob.: 602 225 529.

Místo pracoviště: Havlíčkovo náměstí 700, Praha, 13000

Region: Praha

Obor: Státní, veřejná správa

Profese: referent

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Vhodné pro: Absolventy